Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biura Zarządu

"OPEX" S.A.O firmie

  • Ozimska 153
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

"OPEX" S.A.

Ozimska 153

Opole

Obowiązki:

  • Obsługa biura zarządu, bezpośredni kontakt z interesantem oraz pracownikami;
  • Obsługa korespondencji, nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów i informacji wewnątrz firmy;
  • Współpraca z oddziałem w Niemczech;
  • Organizowanie pracy biura oraz ogólne wsparcie wszystkich działów spółki;
  • Sporządzanie dokumentów na potrzeby bieżącej działalności firmy;
  • Uczestnictwo w procesie rekrutacji – współpraca z kadrami.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • otwartość na potrzeby pracowników;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia;
  • odpowiednie narzędzia pracy;
  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Praca w siedzibie firmy OPEX SA, 45-309 Opole, ul. Ozimska 153

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne