Oferta pracy

Asystent/ka Biura Zarządu

Polski Holding Inwestycyjny S.A.O firmie

Polski Holding Inwestycyjny S.A.

7 piętro

Poznań

Polski Holding Inwestycyjny S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych,
  • przygotowywanie danych, zestawień i statystyk,
  • wsparcie Zarządu w przygotowaniu prezentacji, szkoleń, działań marketingowych, spotkań zewnętrznych i cyklicznych spotkań podsumowujących realizacje zadań,
  • dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów,
  • koordynowanie kalendarza spotkań Zarządu (w tym również telefoniczne potwierdzanie umówionych spotkań),
  • przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych,
  • koordynacja terminów wynikających z umów,
  • kontakty z administratorami sieci komputerowej, telefonicznej, internetowej, itp. zapewniające sprawne funkcjonowanie oddziału,
  • prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu,
  • profesjonalna obsługa Klienta.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka polskiego  w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point),
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów,
  • skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej,
  • dyspozycyjność poniedziałek – piątek, w godzinach 9-17.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem polskim,
  • bardzo dobre warunki pracy - w ścisłym centrum miasta,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • pakiet socjalny,
  • karta MultiSport, pakiet usług medycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
wejdź na naszą stronę www.phisa.pl i dowiedz się więcej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy