Asystent/ka Biura Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.07.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 16.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.
    Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań administracyjno-biurowych: redagowanie dokumentów oraz opieka nad obiegiem dokumentacji
    • Załatwianie spraw firmowych w urzędach
    • Prowadzenie ewidencji faktur i monitorowanie terminów płatności
    • Wykonywanie przelewów zgodnie z nadanymi uprawieniami
    • Przygotowanie zestawień, raportów i prezentacji
    • Współpraca z Biurem Księgowo – Kadrowym
    • Pomoc w prowadzeniu bieżących spraw przełożonego
    • Organizacja spotkań służbowych, targów i wyjazdów zagranicznych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office
    • Umiejętności analitycznych
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze bankowości, finansów, kontrolingu lub księgowości
    • Wysokich zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych w celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
    • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • Samodzielności i umiejętność szybkiego reagowania
    • Zaangażowania w wykonywaną pracę i zorientowanie na cel
    • Zmysł estetyczny i znajomość programów graficznych - będzie dodatkowym atutem

    Szukamy osoby pewnej siebie, przebojowej, która nie boi się podejmować decyzji i potrafi koordynować realizację wielu zadań w tym samym czasie.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.