Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

asystent/ka biura zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w obszarze w obszarze asystentury biura? Dobrze znasz język angielski i chciałabyś/byś mieć możliwość posługiwać się nim na co dzień? Dzielnica - Wilanów jest dla Ciebie dogodnym miejscem pracy?

    Jeżeli tak szukamy Ciebie, zapraszam, aplikuj!

    Nr ref.: /622/02/2019/JW/37616
    Warszawa
    oferujemy
    • ciekawe, różnorodne zadania
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:30
    • wdrożenie w zadania krok po kroku
    • możliwości rozwoju wewnątrz struktur
    • pracę w międzynarodowej firmie w dzielnicy Wilanów
    • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze asystentury zarządu
    • możliwość wykorzystywania języka angielskiego na co dzień
    zadania
    • zarządzanie kalendarzem spotkań prezesa
    • organizacja podróży służbowych
    • kontakt z innymi siedzibami firmy w Europie
    • obsługa recepcji
    • zarządzanie centralą telefoniczną
    • administracja dokumentacji w firmie
    • inne zadania zlecone przez przełożonego

    oczekujemy

    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • doświadczenia w obszarze recepcji
    • dobrej organizacji pracy
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 Oferta pracy tymczasowej