Oferta pracy

Asystent/ka Biura Zarządu

SUEZ Polska Sp. z o.o.O firmie

SUEZ Polska Sp. z o.o.

Jerzmanowska 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej do Oddziału oraz jej rejestrację w systemie.

  • Koordynowanie obiegu dokumentów i ich archiwizację.

  • Przygotowanie urzędowych dokumentów i prowadzenie korespondencji dla Członków Zarządu.

  • Organizowanie powierzonych spotkań i imprez firmowych.

  • Zamawianie materiałów reklamowych dla Oddziału.

  • Zamawianie materiałów biurowych/ artykułów spożywczych.

  • Realizowanie zadań wynikających z bieżących potrzeb członków Zarządu.

Nasze wymagania

  • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenia wyższego;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. A2/B1;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy;

  • Dyplomacji i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych;

  • Umiejętności ustalania priorytetów;

  • Dynamiczności i skuteczności w działaniu;

  • Zdolności komunikacji i współpracy.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.

  • Mile widziana wiedza z zakresu zamówień publicznych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. kursy specjalistyczne, języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne