Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biura Zarządu, Wsparcia Sprzedaży i Marketingu

DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza spotkań zarządu oraz umawianie spotkań

  • Organizowanie i koordynację wewnętrznych i zewnętrznych spotkań biznesowych, podróży służbowych

  • Zarządzanie przepływem informacji pomiędzy zarządem a pracownikami firmy

  • Archiwizacje korespondencji papierowej oraz elektronicznej

  • Organizowanie podróży służbowych

  • Tworzenie treści do komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej – e-maile, prezentacje, raporty

  • Zarządzanie i aktualizowanie treści na stronie internetowej firmy oraz zarządzanie internetowym panelem obsługi Klienta

  • Organizowanie konferencji DiaHem w Polsce oraz koordynacja udziału w nich Klientów oraz pracowników firmy

  • Organizowanie imprez firmowych poza miejscem pracy

  • Kontrolę nad właściwym przepływem dokumentów w firmie

  • Nadzór nad ogólną działalnością biura, organizacja procedur biurowych

  • Zapewnienie ścisłego poziomu poufności

  • Usprawnianie procedur wewnętrznych firmy oraz codziennej pracy

  • Prowadzenie ewidencji spraw finansowo-administracyjnych

  • Sporządzanie pism i dokumentów związanych z bieżącą działalnością firmy

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych oraz ofert handlowych i kalkulacji

  • Sporządzanie raportów, analiz oraz prezentacji w zleconym zakresie

  • Branżowe tłumaczenia pisemne dokumentów, folderów i instrukcji (polsko-angielskie oraz angielsko-polskie)

  • Współpracę z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Wsparcie Zarządu w realizacji bieżących projektów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel, oraz urządzeń biurowych

  • Prawo jazdy kat.B

  • Wykształcenie wyższe. min. licencjat (mile widziane o profilu Biologia / Turystyka / Hotelarstwo)

  • Dokładność i precyzja

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Umiejętność budowania relacji oraz zarządzania nimi

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych

  • Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań oraz ustalania priorytetów

  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany

  • Umiejętność wykonywania analiz i raportów

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży medycznej

  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia

  • Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość awansu

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu

  • Atrakcyjny pakiet socjalny; m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kurs j.angielskiego, świadczenia urlopowe, bony Sodexo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy szwajcarską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie, działającą w branży medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Od ponad 30 lat firma DiaHem Diagnostic Products, lider na rynku immunologii transfuzjologicznej, podnosi jakość badań grup krwi u krwiodawców i pacjentów oferując produkty najwyższej jakości i nowe technologie.

Nasze działania zwiększają bezpieczeństwo leczenia krwią, która jest niezastąpionym lekiem w leczeniu wielu chorób przewlekłych i nagłych urazów. Ratujemy życie!

Jeżeli te sprawy są Ci bliskie, być może jest to praca dla Ciebie?!

Przewiń do profilu firmy