Asystent/ka Biura ze znajomością j. Angielskiego i niemieckiego

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE

  • Drezno, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego i zakupów

  • przygotowanie ofert dla klientów

  • tłumaczenie tekstów i umów na język niemiecki i angielski

  • wsparcie procesu zamówień i innych działań handlowych

  • prowadzenie biura, organizowanie podróży służbowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego - warunek konieczny

  • pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku: dział handlowy/ zakupów, asystent/ka biura

  • znajomość branży technicznej (elektryczna, elektroenergetyczna)

  • zdolności komunikacyjne, samodzielność, sumienność

To oferujemy

  • Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie niemieckiej umowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • niezbędny sprzęt do pracy: laptop telefon

  • Preferujemy aby osoba na tym stanowisku przeprowadziła się do Drezna - pomożemy w całym procesie przeprowadzki.

  • Nie jest to jednak wymóg konieczny - istnieje również możliwość pracy zdalnej.

O nas

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.