Oferta pracy

Asystent/-ka Biura

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie gości i dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

  • prowadzenie rejestru korespondencji, w tym: zarządzanie przesyłkami, przygotowywanie pism i odpowiedzi w związku z otrzymywaną przez Spółkę korespondencją,

  • zapewnianie właściwego obiegu dokumentów w Spółce oraz prowadzenie rejestru związanego z dokumentacją firmową,

  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby Spółki (także w języku angielskim),

  • dbałość o efektywne funkcjonowanie biura i wspomaganie codziennej pracy Sekretariatu,

  • zarządzanie kalendarzem spotkań oraz firmową flotą samochodów, organizacja wyjazdów służbowych pracowników,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • dbałość o efektywną wymianę informacji między spółkami w Grupie Kapitałowej Conotoxia Holding.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • (bardzo) dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • umiejętność redagowania tekstów i pism urzędowych,

  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera, w tym pakietu biurowego,

  • sumienność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa,

  • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz wysoki poziom kultury osobistej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • status osoby niekaranej.

Mile widziane

  • wykształcenie prawnicze lub z zakresu zarządzania/ administracji,

  • doświadczenie w pracy w szybko rozwijających się organizacjach, szczególnie w branży finansowej.

To oferujemy

  • dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez finansowanie szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe,

  • zapewniamy bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • oferujemy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • dbamy o komfort pracy: otrzymasz od nas 2 monitory oraz wygodne krzesło, a także dobrej jakości komputer,

  • stale rozwijamy bibliotekę firmową o zasoby fizyczne i wirtualne,

  • wspólnie celebrujemy jubileusze firmowe,

  • organizujemy imprezy integracyjne,

  • zapewniamy ciepłe oraz zimne napoje.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy międzynarodowym fintechem, który umożliwia dostęp do wielowalutowych usług finansowych: wymiany walut, przekazów pieniężnych, płatności online, rynku Forex i pożyczek wielowalutowych. Po 11 latach działalności - jako najwyżej sklasyfikowana prywatna firma z polskim kapitałem - zajmujemy 4. miejsce na Liście 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost”. Naszą aplikację do wymiany walut pobrano 2,1 mln razy. Za nasze sukcesy odpowiada kadra niemal 250 specjalistów pracujących w Zielonej Górze, Wrocławiu, Warszawie, Chicago i Limassol. Dołącz do nas i stań się częścią globalnej marki.

Przewiń do profilu firmy