Oferta pracy

Asystent/ka biura

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Zielonka

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.
Lokalizacja: Zielonka k. Warszawy

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu oraz wsparcie kierownictwa firmy w zakresie ich obowiązków;
  • Prowadzenie i koordynacja spraw administracyjnych sekretariatu w tym: planowanie i kontrola wydatków biurowych;
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz centrali telefonicznej;
  • Przygotowywanie pism służbowych;
  • Organizacja podróży służbowych pracowników;
  • Organizacja i obsługa spotkań organizowanych w firmie oraz imprez okolicznościowych;
  • Organizowanie, nadzorowanie i zaopatrzenie biura w materiały biurowe, wyposażenie oraz urządzenia biurowe;
  • Opracowywanie procedur zgodnych z obowiązującymi standardami;
  • Zakładanie i przyjmowanie zamówień w SAP.

Twój profil:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacji pracy oraz samodzielność;
  • Umiejętność samodzielnej pracy;
  • Komunikatywność i elastyczność.

Twoje Benefity

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie;
  • W pełni wyposażona siłownia;
  • Pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje
odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
Czekamy na Twoją aplikację.

Kontakt:

Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy