Logo Pracuj.pl

Asystent/ka biurowo - księgowa

HELI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ INVEST SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleconych prac biurowych i administracyjnych
  • Przygotowywanie zestawień finansowych
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Pracę w przyjaznym środowisku

HELI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ INVEST SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Heli Invest to polska firma działająca od ponad dekady w branży lotniczej w kooperacji z AIRBUS HELICOPTERS.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/tki biurowo-księgowej do pracy w biurze w Warszawie: Asystent/ka biurowo - księgowa

Asystent/ka biurowo - księgowa, Warszawa