Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Biurowy/-a i Sprzedaży Nieruchomości

INWEA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Koordynowanie obiegu dokumentów w biurze

Aktywne wsparcie sprzedaży

Przygotowywanie dokumentów do umów

Kontrola procesu podpisywania umów deweloperskich

Dbanie o zaopatrzenie biura

Obsługa połączeń przychodzących

Przyjmowanie i obsługa gości pojawiających się w biurze

Obsługa paczek oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie

Znajomość pakietu MS Office, głównie Excel.

Wysoka kultura osobista i samodzielność

Skrupulatność i dokładność

Znakomita organizacja pracy własnej, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów

Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Samodzielność oraz dynamiczność w podejmowanych działaniach

Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej i prawo jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość podstaw księgowości

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Elastyczne godziny pracy

O nas

DZIAŁAMY W SILNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ BRANŻY DEWELOPERSKIEJ

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWA

WWW.INWEA.PL