Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Biurowy/a

EG System Sp. z o.o.

4 8005 500 brutto / mies.

Domaniewska 44

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw administracyjno-biurowych oraz bieżącą koordynację kluczowych zadań realizowanych w ramach firmy,

  • wsparcie w codziennych działaniach Prezesa Zarządu,

  • przygotowywanie pism, raportów i zestawień na potrzeby firmy,

  • organizacja i zarządzanie kalendarzem spotkań,

  • współpraca z podmiotami krajowymi i zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, planowania i realizacji zadań celowych,

  • motywacja do pracy,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • samodzielność, dokładność, elastyczność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • premie kwartalne uzależnione od wyniku firmy,

  • możliwość dodatkowego bezpłatnego kursu j. angielskiego,

  • przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki,

  • wsparcie doświadczonego zespołu oraz szkolenia,

  • nowoczesny system komunikacji i zarządzania kontaktem z klientem (CMS),

  • nowy sprzęt IT, telefon komórkowy (iPhone) bez limitu rozmów, komputer przenośny (Apple),

  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w ENEL-MED,

  • karta Multisport Plus,

  • miłą i przyjazną atmosferę w młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy Polską firmą działającą od 2010 roku na rynku sprzedaży sprzętu elektroinstalacyjnego i energetycznego. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach z montażem urządzeń w zakresie silnoprądowym na obiekty w całej Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 500 dużych inwestycji, na których pracują nasze urządzenia.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

  • Korespondencja mailowa

  • Rozmowa telefoniczna

  • Spotkanie

Uprzejmie prosimy o uzupełnienie pytań w Formularzu dla Kandydata.

Przyśpieszy to proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.