Asystent/ka Biurowy/wa

Ochrona Juwentus

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • drukowanie i skanowanie dokumentów

  • osobiste udzielanie informacji kandydatom do ochrony o warunkach zatrudnienia

  • współpraca z działem personalnym i działem operacyjnym

  • odbieranie telefonów

  • prace organizacyjne w biurze

Nasze wymagania

  • doświadczenie w biurze lub predyspozycje do wykonywania prac biurowych

  • umiejętność obsługi komputera MS Office

  • umiejętność sprawnej komunikacji w mowie i piśmie

  • odpowiedzialność, terminowość, punktualność

To oferujemy

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole w renomowanej firmie

  • szkolenia oraz możliwość zdobycia doświadczenia

  • pracę od poniedziałku do piątku 7 godzin dziennie

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

Na swoim koncie posiadamy liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Dodatkowe informacje:

W związku prowadzonym projektem aktywizacji osób niepełnosprawnych

Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich chętnych

posiadających orzeczenia o niepełnosprawności.