Oferta pracy

Asystent/-ka brokera

EIB SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jęczmienna 21
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

EIB SA

Jęczmienna 21

Toruń

EIB SA to jedna z największych firm brokerskich w Polsce, w której ludzie są największą wartością, ponieważ

ich wiedza, doświadczenie i kompetencje składają się na wartość tworzoną dla Klienta.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Centrali Spółki w Toruniu na stanowisko:

Mamy dla Ciebie takie zadania jak:

  • bieżące wsparcie brokerów w ich codziennej pracy
  • praca z dokumentami m.in. przygotowywanie analiz, raportów, zestawień wg instrukcji
  • praca z CRM

Profil idealnego kandydata:

  • swobodnie poruszasz się i wyszukujesz informacje w Internecie
  • radzisz sobie z pakietem MS Office w szczególności z Excelem i PowerPointem
  • cechuje Cię myślenie analityczne
  • jesteś systematyczny, odpowiedzialny i nastawiony na realizację zadań
  • lubisz i nie boisz się pracować z danymi

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kompetencje
  • udział w projektach
  • dla studentów godziny pracy dostosowane do zajęć
  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji oraz system premiowy
  • pracę w dynamicznym zespole oraz rozwój osobisty
  • benefity pracownicze: ubezpieczenia NNW, życiowe, emerytalne, pakiety medyczne, zajęcia sportowe (np. crossfit), nauka j. obcych.

Dalsza kariera zależy od oceny Twojej pracy: Twojego zaangażowania, rezultatów pracy samodzielnej i współpracy w zespole
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami celem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, która może odbyć się w formie on-line.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy