Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka brokera

Supra Brokers S.A.

aleja Śląska 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w bieżącej obsłudze procesu ubezpieczeniowego lub likwidacji szkód

  • praca z dokumentem ubezpieczeniowym

  • udział w prowadzeniu procedur wyboru ubezpieczyciela

  • kontakt z Klientem i z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • współpraca z brokerem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętności analityczne

  • obsługa urządzeń biurowych

Mile widziane

  • umiejętności pracy w zespole

  • dużej odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • gotowości do pogłębiania wiedzy z zakresu ubezpieczeń

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonym brokerem

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia

  • ścieżkę kariery w kierunku brokera ubezpieczeniowego – oczekiwane zdanie egzaminu brokerskiego

Supra Brokers S.A. wiodący broker ubezpieczeniowy na rynku polskim w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje ambitnego, doświadczonego, energicznego i nastawionego na sukces kandydata na nowe stanowisko: Asystent/ka brokera.

Przewiń do profilu firmy