Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka brokera

EIB S.A.

  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

EIB S.A.

aleja Hallera 92

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie brokerów w ich codziennej pracy

  • praca z dokumentami m.in. przygotowywanie analiz, raportów, zestawień wg instrukcji

  • praca z CRM

Nasze wymagania

  • swobodnie poruszasz się i wyszukujesz informacje w Internecie

  • radzisz sobie z pakietem MS Office w szczególności z Excelem i PowerPointem

  • cechuje Cię myślenie analityczne

  • jesteś systematyczny, odpowiedzialny i nastawiony na realizację zadań

  • lubisz i nie boisz się pracować z danymi

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia podnoszące kompetencje

  • udział w projektach

  • dla studentów godziny pracy dostosowane do zajęć

  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji oraz system premiowy

  • pracę w dynamicznym zespole oraz rozwój osobisty

  • benefity pracownicze: ubezpieczenia NNW, życiowe, emerytalne, pakiety medyczne, zajęcia sportowe (np. crossfit), nauka j. obcych.

  • Dalsza kariera zależy od oceny Twojej pracy: Twojego zaangażowania, rezultatów pracy samodzielnej i współpracy w zespole

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami celem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, która może odbyć się w formie on-line.

O nas

Ludzie są największą wartością EIB. To ich wiedza, doświadczenie i kompetencje składają się na wartość tworzoną dla Klienta biznesowego, z którym pracujemy ponad 25 lat. Kariera w EIB oparta jest na wiedzy i dojrzałości biznesowej. Duży nacisk kładziemy na szkolenia i rozwój osobisty.

Nasze motto: zaangażowanie, profesjonalizm, wyzwania i pasja!

Z Wami - Dla Was

#ekspert EIB