Oferta pracy

Asystent/ka Business/Bid Support

Arup Polska Sp.zo.oO firmie

Rekrutacja zdalna

Arup Polska Sp.zo.o

Inflancka 4

Warszawa

Arup jest międzynarodową firmą doradczo-inżynieryjną o wieloletniej tradycji i najwyższych standardach pracy. Aktualnie do naszego biura w Warszawie lub Krakowie poszukujemy odpowiednich kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Dział Business/Bid Support zajmuje się wsparciem dla pozostałych zespołów Arup w pozyskiwaniu nowych projektów od samego początku przygotowania oferty aż do podpisania umowy z Klientem.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • wsparcie zespołu Business Support w zakresie bieżących spraw;
  • sporządzanie projektów pism oraz dokumentów w języku polskim i angielskim;
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów w tym dokumentów ofertowych;
  • wypełnianie wniosków i formularzy;
  • zarządzanie dokumentacją, archiwizowanie oraz formatowanie dokumentów, prezentacji oraz ofert
  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz telefonicznej, w języku polskim i angielskim;
  • dbanie o terminowe przygotowywanie ofert, dokumentów
  • organizacja procesu zawierania, rejestrowania i archiwizowania umów;
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie wsparcia procesu ofertowego i koordynacji zadań.

Nasze oczekiwania w stosunku do kandydatów/kandydatek:

  • wykształcenie o kierunku prawniczym, administracyjnym lub zarządzanie absolwent lub student(ka) ostatnich lat z dyspozycyjnością 5 dni w tygodniu;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2;
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;
  • dobra organizacja własnego czasu pracy i umiejętność przełączania się pomiędzy różnymi projektami;
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzane zadania i chęć rozwoju;
  • entuzjazm i komunikatywność;
  • znajomość w zakresie prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość platform do składania ofert będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • konkurencyjny pakiet benefitów

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujac wszystkim zainteresowanym informujemy, ze odpowiemy na wybrane aplikacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arup Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy