Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka

PP MEDIA sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

PP Media Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 2017 r.  rozwijająca kanał Przygody Przedsiębiorców, który pokazuje jak wykorzystywać YouTube w działalności biznesowej i profesjonalnym budowaniu marki.

Przygody Przedsiębiorców to nie tylko nagrywanie wywiadów na YouTube, w którym przedsiębiorcy opowiadają  o swoich historiach i doświadczeniach, ale też codzienna praca nad rozwojem kanału oraz jego komercyjnych odnóg. Tempo rozwoju sprawia, że wrzucamy kolejny bieg i chcemy powiększyć nasz zespół.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie terminarza spotkań
  • obsługa korespondencji
  • kontakt z przedsiębiorcami i agencjami reklamowymi
  • wystawianie faktur i wysyłanie przelewów
  • zarządzanie social mediami (Instagram, FB, LinkedIn)
  • obsługa menedżera reklam na FB
  • obsługa programu Canva
  • nadzór nad zaopatrzeniem studio

WYMAGANIA:

  • dokładność i precyzja w działaniu
  • umiejętność obsługi Slacka, dysku Google, Google Docs
  • prawo jazdy
  • komunikatywność
  • proaktywność wobec rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy
  • częściową pracę zdalną
  • kontakt z przedsiębiorcami odnoszącymi spore sukcesy biznesowe
  • przebywanie w środowisku, które w bardzo krótkim czasie pozwoli nabrać dużo kompetencji

Ogłoszenie archiwalne