Oferta pracy

Douglas Polska Sp. z o.o.

Asystent\ka Działu Zakupów

Douglas Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w budowaniu strategii kategorii ’skin care’ oraz w opiece nad markami,

  • Przygotowywanie i interpretowanie analiz oraz raportów i zestawień, w tym głównie dotyczących danych sprzedażowych i asortymentowych,

  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych,

  • Bieżące wsparcie kategorii w realizacji polityki zakupowej.

Nasze wymagania

  • Umiejętność biegłego posługiwania się programami MS Excel oraz Power Point - warunek konieczny,

  • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Zainteresowanie światem kosmetyków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, otwartym i doświadczonym zespole,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale Zakupów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zyskania unikalnego know-how i doświadczeń w zakresie procesu zakupowego,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Mybenefit - kafeteryjny system dedykowany pracownikom,

  • Możliwość testowania wielu wspaniałych, luksusowych i najnowszych na rynku kosmetyków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie z rekruterem

3

spotkanie z przełożonym

JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH I NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ SIECI PERFUMERII W EUROPIE. MAMY:

ponad 130 perfumerii w 65 miastach,

blisko 40 tys. produktów i ponad 300 marek, w tym 70 na wyłączność,

indywidualne konsultacje makijażowe, pielęgnacyjne i zapachowe,

znane eventy edukacyjne: Douglas Beauty Street, Akademia Makijażu Douglas oraz Instytut Pielęgnacji Douglas,

pierwszą, autoryzowaną w Polsce perfumerię internetową.

Przewiń do profilu firmy

wymagane dokumenty

  • CV