Oferta pracy

Asystent/ka Centrum Handlowego

Savills Sp. z o. o.

  • Przywidzka 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Przywidzka 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Dyrektora Centrum Handlowego w obowiązkach administracyjnych, w tym;

  • Organizacja biura Zarządcy;

  • Obsługa korespondencji (tradycyjnej i kurierskiej);

  • Prowadzenie terminarza spotkań oraz obsługa sali konferencyjnej;

  • Dekretowanie faktur;

  • Dbanie o kompletność zaopatrzenia - art. spożywcze/biurowe;

  • Nadzór nad dokumentacją oraz obiegiem informacji.

  • Opracowanie raportów, prezentacji i podstawowych analiz na potrzeby Klienta;

  • Wsparcie Najemców Centrum Handlowego w zakresie codziennej pracy;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz Savills;

  • Wsparcie Zarządcy w prowadzeniu akcji promocyjnych w mediach społecznościowych i portalach internetowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowani studenci ostatnich lat;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Samodzielne i pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych Klienta;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie MS Excel.

To oferujemy

  • Pracę w wiodącej firmie doradczej przy bliskim wsparciu doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych;

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne benefity pracownicze, w tym: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, system kafeteryjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • System kafeteryjny

  • Savills holiday office

Savills, międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości, notowana na giełdzie w Londynie, zatrudniająca 31 000 pracowników w 700 biurach na całym świecie, obecna w Polsce od 2004 roku.

Przewiń do profilu firmy