Oferta pracy

Asystent(ka) - Concierge z językiem rosyjskim

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 0006 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie terminarza i spotkań służbowych oraz prywatnych przełożonego

  • Organizacja wyjazdów służbowych, podróży zagranicznych

  • Prowadzenie notatek i sprawozdań ze spotkań oraz terminowości realizacji ustaleń

  • Sprawne realizowanie bieżących zadań wymagających kompleksowego i profesjonalnego działania, w ramach obsługi administracyjnej (np. tworzenie umów, kontakt z notariuszem) oraz w kontaktach z dostawcami usług prywatnych (np. znalezienie opiekunki do dziecka; wizyta w serwisie samochodowym, zakup upominku)

  • Wsparcie przełożonego w przygotowywaniu prezentacji, raportów i zestawień

  • Analizowanie ofert i kompletowanie dokumentacji,

  • Koordynacja obiegu dokumentów i przekazywania informacji w zespole

  • Wsparcie asystenckie w codziennej pracy przełożonego

Nasze wymagania

  • Znajomość j. rosyjskiego i angielskiego w stopniu bardzo dobrym (C1) - warunek konieczny

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) i umiejętności opracowywania danych i tworzenia z nich prezentacji

  • Elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby

  • Samodzielność, terminowa realizacja zadań i ponadprzeciętne umiejętności organizacyjnych

  • Dbałość o szczegóły, estetykę i nieszablonowe podejście do zadań

  • Komunikatywność, entuzjazm w działaniu oraz pozytywne nastawienia do życia

  • Profesjonalizm i umiejętność zachowania dyskrecji jako „prawa ręka”

  • Dyspozycyjność i otwartość na wyjazdy służbowe (sporadycznie)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii – adekwatne do zaangażowania i reprezentowanych umiejętności

  • Partnerskie relacje i elastyczną formę współpracy, z możliwością pracy hybrydowej

  • Pakiet benefitów i narzędzi potrzebnych do realizacji pracy

  • Dbałość o work-life balans w pracy i przyjazną atmosferę

  • Możliwości rozwoju w biznesie przy współpracy z wysokiej klasy managerem, leaderem, mentorem

  • Pracę pozwalającą na maksymalne wykorzystanie kreatywności oraz samodzielności

  • Biuro w centrum, zlokalizowane przy Metro Politechnika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy