Oferta pracy

Asystent/ka Członka Zarządu

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Centrali na stanowisku:

Jaki będą Twoje Obowiązki?

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia merytorycznego i organizacyjnego dla Członka Zarządu
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie
  • Zarządzanie kalendarzem Członka Zarządu
  • Organizowanie i udział w spotkaniach biznesowych, sporządzanie notatek
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Przełożonego

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich będzie atutem
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktycznej znajomości programów MS Power Point i MS Excel
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych

Co Oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów językowych
  • Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem, biuro w atrakcyjnej lokalizacji (stacja kolejki miejskiej pod budynkiem z możliwością dojazdu do centrum w 10 minut)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość zakupu karnetu sportowego
  • Katalog zniżek na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia, z wynagrodzeniem płatnym przed końcem danego miesiąc
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy