Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Członków Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy Ci:

    • możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w dynamicznej organizacji międzynarodowej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość częściowej pracy zdalnej
    • dodatkowe benefity (np. prywatna opieka medyczna, pakiet usług UPC, pakiet sportowo-rekreacyjny, vouchery zakupowe, ubezpieczenie)
    • pracę w nowoczesnej, komfortowej przestrzeni w kameralnym biurze w centrum Warszawy

    Twoje zadania:

    • wsparcie przełożonych (VP HR, VP Legal, VP Sales) w codziennych zadaniach
    • przygotowywanie prezentacji, dokumentów i zestawień na potrzeby przełożonych
    • koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji oraz zapewnianie prawidłowego przepływu informacji
    • prowadzenie kalendarzy przełożonych, wsparcie w organizacji spotkań i telekonferencji
    • organizacja konferencji, wydarzeń firmowych i podróży służbowych, rozliczanie delegacji
    • monitorowanie wydatków budżetowych i obsługa ich rozliczania w wewnętrznym systemie
    • współpraca z przedstawicielami innych działów firmy w celu zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy przełożonych
    • reprezentowanie przełożonych w kontaktach z partnerami biznesowymi
    • wsparcie organizacyjne bieżących projektów realizowanych w ramach działu HR, Prawnego i Sprzedaży

    Oczekiwania wobec kandydatek / kandydatów:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w międzynarodowym środowisku i/lub w firmie o rozbudowanej strukturze organizacyjnej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację werbalną i pisemną w ramach częstych kontaktów międzynarodowych
    • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel)
    • doskonała organizacja pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność, asertywność, wysoka kultura osobista i otwartość na klienta wewnętrznego
    • sumienność, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane zadania

    Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.

    We kindly ask you to include in the Curriculum Vitae the following passage: “I hereby agree for my personal data, included in my job application, to be processed in line with the needs of recruitment, in accordance with the Law on Personal Data Protection of 29 August 1997 (Law Gazette from 2002, No.101, heading 926, as amended).”