Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent (ka) d.s. sprzedaży i marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Odpowiedzialność za zdrowie

SCHELL jest wiodącym w skali światowej producentem armatury sanitarnej. W naszej branży zaliczamy się do liderów technologii. Bezkompromisowa polityka jakościowa, zrównoważony rozwój oraz innowacyjność naszych produktów są już od 80 lat fundamentem dobrego wizerunku naszej marki.

Tę dobrą sławę firma zawdzięcza ponad 450 pracownikom w Niemczech oraz w oddziałach w Polsce, we Francji, Belgii, na Węgrzech, w Indiach, Singapurze i pozostałych przedstawicielstwach w Europie, Ameryce i Australii.

Czy chcesz zmierzyć się z nowymi zadaniami w naszym przedstawicielstwie we Wrocławiu?
Jeśli tak, to zgłoś się do nas. Pilnie poszukujemy
Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Prowadzenie banku danych klientów.
  • Nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi, firmami instalacyjnymi i inwestorami.
  • Organizacja i przeprowadzanie działań marketingowych.
  • Wspieranie przedstawicieli handlowych w terenie.
  • Analiza konkurencji i monitorowanie rynku.
  • Prowadzenie bazy danych produktów.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie dystrybucji / marketingu produktów inwestycyjnych (B2B).
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Dobra znajomość produktów MS-Office.
  • Zorientowanie na wynik, skuteczność komunikacji i umiejętność współpracy.

Oferujemy

  • Ambitne i urozmaicone zajęcie.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w małym zespole o płytkich hierarchiach.

Proszę przesłać nam pocztą lub online swoje przekonujące dokumenty aplikacyjne wraz z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu podjęcia pracy.

SCHELL Polska Sp. z o.o.

ul. Długosza 42 - 46,

51-162 Wrocław, tel.: 71 364 35 51

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się