Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Dietetyka

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUNKINS - Lżejsze życie to dynamicznie rozwijający się oddział franczyzowy czeskiej spółki SUNKINS a.s. i nowa marka w dziedzinie doradztwa zdrowotnego i redukcji wagi. Budujemy sieć certyfikowanych poradni zdrowotnych. Orientujemy się na wysoko zindywidualizowane poradnictwo, oparte o typologię odżywiania. Od czasu wprowadzenia koncepcji na rynek operujemy już w 57 działających lub rozpoczynających działalność poradniach w Czechach i 14 na Słowacji. W Polsce od lutego 2015 r. działa oddział wzorcowy we Wrocławiu.

    Działamy w dziedzinie, która w coraz większym stopniu postrzegana jest jako jedna z wiodących i najatrakcyjniejszych z biznesowego punktu widzenia – utrzymania zdrowia, zapewnienia kondycji i redukcji wagi!

    Do naszej kolejnej poradni we Wrocławiu szukamy osób na stanowisko

    ASYSTENTKA DIETETYKA
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • Praca polegająca na obsłudze klienta oraz organizacji wizyt klientów, administracja.

    Wymagania:

    • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne
    • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Gmail)
    • Aktywność, niezależność, odpowiedzialność, lojalność
    • Pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia i żywienia

    Oferujemy:

    • Typ umowy: umowa o pracę
    • 2.100 zł miesięcznie netto
    • Odpowiednie dla studentów
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasowym
    • Rozwój zawodowy oraz przyjemne środowisko pracy
    Więcej informacji na www.sunkins.pl
    CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy wysyłać klikając przycisk aplikowania