Oferta pracy

Asystent/-ka do biura na budowie

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych.

  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Przygotowywanie, segregowanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej.

  • Sporządzanie pism, raportów, wniosków, zestawień na potrzeby kierownictwa.

  • Kontrola obiegu dokumentów.

  • Zaopatrywanie biura budowy w materiały biurowe.

  • Wspieranie innych pracowników zespołu w zadaniach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane);

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia;

  • Dobra znajomość komputera oraz środowiska MS Office

  • Skrupulatność, rzetelność, dbałość o detale

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • duże możliwości rozwoju zawodowego;

  • szkolenia i kursy niezbędne do podnoszenia kwalifikacji;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (telefon, komputer, itp.);

  • pracę w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy, jest firmą polską zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie szpitali oraz obiektów służby zdrowia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.

Przewiń do profilu firmy