Asystent/-ka do działu baz danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-09-11
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-10-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/-KA DO DZIAŁU BAZ DANYCH
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Matuszewska
nr ref. ABD/BSI/09/2017
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • tworzenie oraz obsługa baz danych Wydawnictwa
  • wyszukiwanie oraz weryfikowanie bazy danych
  • standaryzacja i deduplikacja baz danych
  • obsługa MSCRM
  • obsługa systemu Perdix
  • prace administracyjno-pomocnicze w Dziale Biznesowych Systemów Informatycznych
Wymagania:
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność – praca w dni robocze
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • staranność, dociekliwość, skrupulatność
  • kreatywność, pomysłowość
  • samodzielność
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • mile widziani studenci
Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w prestiżowej firmie

Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się