Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka do działu finansowo-administracyjnego

EWEJŚCIÓWKI.PL sp. z o.o.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiegiem informacji i dokumentacji w firmie, w tym korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wysyłka dokumentów,

  • ewidencja dokumentów Spółki, w tym umów współpracy i handlowych,

  • kontakt z dostawcami zewnętrznymi (media, sprzątanie, transport, poczta, itd.),

  • monitorowanie i uzupełnianie stanów art. biurowych, spożywczych, itd.,

  • organizacja podróży służbowych zespołu: rezerwacja hoteli, lotów i rozliczanie kosztów podróży,

  • wsparcie procesów kadrowych: od rekrutacji po umowy i dokumentację kadrową,

  • kompletowanie dokumentów księgowych oraz terminowe przekazywanie do księgowości,

  • bieżąca współpraca z działem finansowym.

Nasze wymagania

  • znasz proces obiegu dokumentów w firmie,

  • jesteś osobą samodzielną i posiadasz doskonałe umiejętności organizacyjne,

  • posiadasz zdolność ustalania priorytetów i prowadzenia kilku zadań jednocześnie,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office i narzędzia Google,

  • masz doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku administracyjnym albo w dziale księgowym/kadrowym (mile widziane, ale nie wymagane).

To oferujemy

  • miesięczne wynagrodzenie w kwocie 3500-4500 zł brutto (w zależności od formy zatrudnienia / doświadczenia),

  • umowa o pracę na pełny etat (inne formy zatrudnienia - B2B lub UZ - też są możliwe),

  • przyjazną atmosferę pracy w biurze na Pradze (przy metrze Dw. Wileński), z pełni wyposażoną kuchnią

  • pracę w kreatywnym środowisku łączącym środowisko artystyczne z najnowszymi technologiami,

  • dodatkowe świadczenia pracownicze (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową),

  • dostęp do darmowych biletów na różne wydarzenia kulturalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

ewejsciowki.pl to wiodący w Polsce portal dystrybuujący bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne - działamy od 2014, współpracujemy z ponad 200 teatrami, muzeami, domami kultury oraz salami koncertowymi. Szukamy świetnych ludzi żeby dalej się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy, wyślij nam CV klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

Do usłyszenia!