Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

asystent/ka do działu księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

Dla naszego klienta - firmy z branży zarządzania nieruchomościami, poszukujemy kandydata/ki do do wsparcia działu księgowości. Jeżeli masz doświadczenie w księgowości, jesteś absolwentem / absolwentką studiów finansowych (finanse i księgowość, ekonomia, rachunkowość), posługuje się język angielskim w stopniu komunikatywnych i jesteś zainteresowany/a ofertą pracy czasowej - nie zwlekaj! Aplikuj!

asystent/ka do działu księgowościNumer ref.: /244/04/2021/OL/67193

zadania

  • wsparcie działu księgowości w bieżących czynnościach
  • księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • archiwizacja dokumentów

oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse i ekonomia
  • doświadczenie w dziale księgowości
  • zainteresowanie ofertą pracy czasowej
  • dyspozycyjność min 20 godz. tygodniowo
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • praca w znanej firmie na rynku
  • dostęp do benefitów (m.in prywatna opieka medyczna)
  • praca zdalna
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne