Oferta pracy

Asystent/ka do działu marketingu

Dahua Technology PolandO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Asystent/ka do działu marketinguNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie wewnętrznej administracji procesów (akceptowanie/korygowanie projektów, kompletowanie i tworzenie dokumentacji, zarządzanie systemem do obsługi programu i płatnościami) zgodnie z polityką firmy;
  • Aktywna współpraca z działem sprzedaży i technicznym;
  • Zarządzanie budżetem marketingowym, kontrola wyatków;
  • Realizacja aktywności marketingowych na założonym budżecie;
  • Zarządzanie/koordynowanie kampaniami marketingowymi (sponsoring, darowizny, inne działania promocyjne);
  • Zamawianie, koordynowanie, zarządzanie gadżetami, matriałami firmowymi i przestrzenią do ich składowania (ewidencjonowanie tworzenie zestawień, wysyłki, kupowanie);
  • Zarządzanie kanałami social media firmy (Facebook);
  • Przygotowywanie i raportowanie zestawień finansowych, podsumowań projektów, tworzenie prezentacji z aktywności i działań marketingowych, tworzenie zestawień;
  • Wsparcie Dystrybutorów w sprawach promocyjnych, szkoleniowych, rozliczeniowych;
  • Przygotowywanie ofert i umów;
  • Bieżące wsparcie w pozostałych zadaniach sprzedażowo - marketingowych oraz w działaniach PR;
  • Współpraca z czasopismami branżowymi;
  • Tworzenie i koordynowanie materiałów marketingowych (treści na social media, ulotki, banery, artykuły).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna umiejętność poruszania się w Social Mediach;
  • Umiejętności organizacyjne, definiowania i zarządzania priorytetami, dotrzymywania terminów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pakiet medyczny;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami;
  • Różnorodne możliwości zawodowe i osobiste;
  • Otwarte i stymulujące środowisko w jednej z najbardziej perspektywicznych firm IT;
  • Międzynarodowy zespół;
  • Możliwości rozwoju.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy