Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka do spraw administracyjno-biurowych

Dom Pełen Energii

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji;

  • powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach;

  • przygotowywanie i odbieranie korespondencji;

  • współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług;

  • wykonywanie prac administracyjnych wspomagających pozostałe działy;

  • sporządzanie dobowych i miesięcznych raportów fiskalnych, skanowanie i kserowanie dokumentacji

  • przygotowywanie faktur proform, wystawianie faktur VAT i wystawianie paragonów fiskalnych;

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych;

  • proaktywna postawa;

  • pozytywne nastawienie i dobre umiejętności komunikacyjne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dokładność i zaangażowanie;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • stabilną pracę w firmie o znakomitej atmosferze;

  • współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy;

  • możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów;

Dom Pełen Energii jednym z największych w Polsce generalnych wykonawców domów jednorodzinnych.

Nasze oddziały znajdują w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Trójmieście, na Śląsku oraz w Krakowie. Od początku istnienia silnie stawiamy na technologie energooszczędne, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, wpływając korzystnie na środowisko naturalne.

Naszym największym potencjałem jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. To on stanowi serce naszej działalności i powód naszego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy