Oferta pracy

Asystent/ka do spraw administracyjnych w Dziale Rozliczeń

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

  • Przyokopowa 33, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Przyokopowa 33

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu w czynnościach administracyjno-biurowych;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

  • Archiwizacja umów wydawniczych bieżących oraz archiwum (skanowanie, wprowadzenie dokumentów do systemu, wysyłka umów do archiwum);

  • Przygotowanie do wysyłki umów / rozliczeń dla Autorów;

  • Kontakt z Autorami;

Nasze wymagania

  • Student 3, 4 roku studiów zaocznych/wieczorowych – preferowany kierunek: finanse i rachunkowość/prawo/administracja;

  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office;

  • Dokładność, sumienność, obowiązkowość;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;

  • Zdobycia doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej;

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Tak się u nas pracuje