Oferta pracy

Asystent/ka do spraw Biurowo - Administracyjnych

KT TRADE Krzysztof TrittO firmie

  • Borówkowa 9
    Gowarzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

KT TRADE Krzysztof Tritt

Borówkowa 9

Gowarzewo (pow. poznański)

Firma KT TRADE właściciel marki oświetleniowej TT TECHNOLOGY istnieje na rynku od 2009 roku. KT TRADE dostarcza oświetlenie podstawowe i dodatkowe do maszyn rolniczych, przyczep oraz naczep. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/-ka do spraw biurowo - administracyjnych

Szukamy dobrze zorganizowanej, energicznej osoby do pracy w naszym biurze w Gowarzewie. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy.

Opis stanowiska:

Kadry i Płace

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa procesów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • monitorowanie terminów ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP (miejsce przechowywania informacji o terminach, gdzie jest ta informacja),
  • zarządzanie benefitami (opieka medyczna, karty sportowe itp.),
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w obszarze płac oraz księgowości.

Sprawy Handlowo/Magazynowe

  • weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów zakupu, a także płatności do programu księgowego,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży, faktur korygujących oraz not korygujących,

Finansowe

  • monitorowanie należności i zobowiązań firmy,
  • podstawowe czynności windykacji należności (notyfikacje do Klientów, wezwania do zapłaty), potwierdzenia sald kontrahentami,

INNE

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów i informacji,
  • archiwizacja dokumentów,
  • organizacja szkoleń, wyjazdów służbowych, delegacji,
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do korespondencji z urzędami, kontrahentami i bankami.
  • bieżąca aktualizacja regulaminów pracy i procedur wewnętrznych.

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenia w pracy z dokumentacją finansowo-księgową i kadrową
  • umiejętność obsługi systemu ERP Optima
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • b.dobra znajomość MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze,
  • Pracę w godzinach 08:00 – 16:00
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pyszną kawę, herbatę, owocowe poniedziałki,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Umowę o pracę na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy