Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka - Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. k.

    Od ponad 25 lat jesteśmy czołową polską firmą zajmującą się doradztwem i pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych - biurowych, handlowych oraz inwestycyjnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa klienta biznesowego
    • przygotowywanie ofert nieruchomości komercyjnych
    • identyfikacja potencjalnych klientów
    • przedstawianie wybranych przez klienta lokalizacji
    • negocjacje umów najmu

    Wymagania:

    • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
    • znajomość środowiska biurowego PC, pakietu Office
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • wysoka kultura osobista
    • skrupulatność i odpowiedzialność
    • doświadczenie w sprzedaży, branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
    • wymagana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • szkolenie
    • wynagrodzenie: podstawa+ prowizja od sprzedaży
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer
    • docelowe stanowisko jako samodzielny doradca
    • zdobycie nowych doświadczeń zawodowych
    • pracę w sympatycznym, młodym zespole
    • lekcje języka angielskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem
    prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.