Numer referencyjny: JF_0136350

Asystent/ka Doradcy Klienta Korporacyjnego

ING Bank Śląski S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ważna 11 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie w bieżącej pracy Doradców Klienta Korporacyjnego i Doradców Analityków Klienta Korporacyjnego

  • dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą klienta

  • wspieranie Doradców Klienta Korporacyjnego i Doradców Analityków Klienta Korporacyjnego​ w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji klienta związanej z ich bieżącą działalnością

  • dbanie o utrzymanie kompletu aktualnych dokumentów, np. na potrzeby przetargów

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji, zlecenie księgowań not, wsparcie operacyjne klientów korporacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (mile widziani również studenci ostatnich lat)

  • teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • zdolność analitycznego myślenia

  • dokładność i systematyczność w realizacji założonych zadań

  • umiejętność współpracy w zespole

  • duże motywacja do rozwoju i samokształcenia

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Opis projektu:

Już dziś dołącz do zgranego, zmotywowanego i wzajemnie się inspirującego Zespołu ludzi. Tu zawsze możesz liczyć na wsparcie i koleżeńską pomoc. Działamy wspólnie, aby dostarczać najlepsze rozwiązania biznesowe dla naszych klientów. Gwarantujemy pracę w miłej atmosferze i zapewniamy rozwój każdego dnia. Zapraszam Cię do budowania z nami #NajlepszegoBankuDlaFirm.

Masz pytania? Napisz do nas

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje