Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) doradcy podatkowego

KDRC SP Z O O

Stanisława Wyspiańskiego 17

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w bieżących czynnościach doradcy prawnego, adwokata, radców prawnych

  • przygotowywanie opinii prawno-podatkowych

  • weryfikacja i analiza przepisów prawa

  • świadczenie usług prawno-podatkowych w zakresie obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego i przedsiębiorców, w tym m.in.:

  • przygotowywanie projektów umów, regulaminów spółek prawa handlowego

  • udział w ciekawych projektach w zakresie przekształceń kapitałowych, tworzenia holdingów, postępowań restrukturyzacyjnych

  • udzielanie wewnętrznych odpowiedzi prawno-podatkowych pracownikom działów kadrowych i księgowych Grupy

Nasze wymagania

  • kultura osobista na bardzo wysokim poziomie

  • zdolności komunikacji i udzielania informacji zwrotnej

  • elastyczność w działaniu

  • umiejętność działania pod presją czasu i w stresie

  • rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

To oferujemy

  • wsparcie rozwoju zawodowego, zdobycie uprawnień doradcy podatkowego

  • pracę pod nadzorem doradcy podatkowego, radców prawnych i adwokatów

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • stabilizację zawodową i bezpieczeństwo

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności - odpowiednie do zajmowanego stanowiska w naszej organizacji

Grupa doradcza KDRC jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podatkowej, prawnej, księgowej oraz kadrowej dla firm. Posiada system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001. W codziennej pracy z klientami wykorzystujemy rozwiązania nowoczesnych technologii, dzięki czemu nasze procesy są sprawniejsze.

Jesteśmy członkiem sieci zagranicznych kancelarii prawno – podatkowych GOBBS, przez co podnosimy naszą wiedzę i zdobywamy doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy