Oferta pracy
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. administracji

STILO ENERGY S.A.

20,00 brutto / godz.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Czynności realizowane w sekretariacie w tym m.in. obieg dokumentów i korespondencji, zarządzanie rejestrami, obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych, współpraca z kurierami, itp.,

  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości opracowywanych dokumentów,

  • kontakt z klientami i firmami współpracującymi ze Spółką (w tym m.in. kancelarie prawne, doradcy podatkowi),

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych (m.in. firmy sprzątające, ochroniarskie, serwisy techniczne),

  • Inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej/obsłudze klienta,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • Dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły, precyzja,

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Mile widziane

  • Status studenta.

To oferujemy

  • Umowa zlecenie – 20 zł brutto/h,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych inicjatyw i projektów – polityka otwartych drzwi,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz kart Multisport na preferencyjnych warunkach,

  • Komfortowe warunki pracy (klimatyzowane biuro, darmowe miejsce parkingowe, rowerownia + prysznic, dobrze wyposażona kuchnia),

  • Pracę w młodym, entuzjastycznym zespole (średnia wieku to 34 lata),

  • Brak dress code’u.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje