Asystent/ka ds. Administracji (HoReca i Sprzedaż Specjalistyczna)

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Stock Polska Sp. z o.o.

Franciszka Nullo 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zadania biurowo-administracyjne związane z procesami w dziale

  • Administracja, archiwizacja i rozliczanie umów handlowych, porozumień promocyjnych, akcji promocyjnych dla wszystkich business unitów działu [w tym umów HoReCa, Sklepy Specjalistyczne, Travel Retail, B2B, gazetki promocyjne, porozumienia hurtowe, ect.]

  • Przygotowywanie regulaminów i porozumień promocyjnych na potrzeby wszystkich business unit działu

  • Koordynacja komunikacji i obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych w ramach w/w procesów i zespołów operacyjnych [terminowym przepływem informacji i dokumentów]

  • Prowadzenie archiwum dokumentów oraz materiałów zdjęciowych i graficznych

  • Wsparcie administracyjne dla rozliczeń budżetowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Mile widziane doświadczenie w branży FMCG.

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i Power Point

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Otwartość, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętności analityczne

  • Zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, proaktywność i samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, szkolenia itp.)

  • Wsparcie Opiekuna Merytorycznego

  • Przyjazną atmosferę pracy w otwartym i zgranym zespole

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dogodną lokalizację biura – Centrum Warszawy

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group

Przewiń do profilu firmy