Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Administracji i Finansów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-09-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej zaawansowane technologie i wyposażenie dla przemysłu spożywczego poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Asystent/ka ds. Administracji i Finansów ( ½ lub ¾ etatu)
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa programu RAKS (zakupy, magazyn, sprzedaż);
  • Tworzenie dokumentów WNT;
  • Sporządzanie faktur i korekt VAT;
  • Monitorowanie zaległych płatności, windykacja należności;
  • Współpraca z działem księgowości;
  • Współpraca z niemieckim oddziałem firmy;
  • Opracowywanie wewnętrznych raportów finansowych i biznesowych;
  • Prowadzenie rejestrów i ewidencji związanych z funkcjonowaniem biura;
  • Administrowanie dokumentacją finansową spółki;
  • Zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji;
  • Wsparcie kierownictwa spółki w administracji bieżących projektów.

Wymagania

  • Mile widziani absolwenci studiów rachunkowych i pokrewnych;
  • Mile widziana znajomość programu RAKS;
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz posługiwania się danymi liczbowymi;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne w szczególności umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz listem motywacyjnym
z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.”

za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się