Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Administracji i Finansów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej zaawansowane technologie i wyposażenie dla przemysłu spożywczego poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Asystent/ka ds. Administracji i Finansów ( ½ lub ¾ etatu)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Obsługa programu RAKS (zakupy, magazyn, sprzedaż);
    • Tworzenie dokumentów WNT;
    • Sporządzanie faktur i korekt VAT;
    • Monitorowanie zaległych płatności, windykacja należności;
    • Współpraca z działem księgowości;
    • Współpraca z niemieckim oddziałem firmy;
    • Opracowywanie wewnętrznych raportów finansowych i biznesowych;
    • Prowadzenie rejestrów i ewidencji związanych z funkcjonowaniem biura;
    • Administrowanie dokumentacją finansową spółki;
    • Zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji;
    • Wsparcie kierownictwa spółki w administracji bieżących projektów.

    Wymagania

    • Mile widziani absolwenci studiów rachunkowych i pokrewnych;
    • Mile widziana znajomość programu RAKS;
    • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków;
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz posługiwania się danymi liczbowymi;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Rozwinięte kompetencje interpersonalne w szczególności umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz listem motywacyjnym
    z dopiskiem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.”

    za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.