Oferta pracy

Asystent/ka ds. Administracji i Produkcji

Tri-Wall Polska Sp. z o.oO firmie

Tri-Wall Polska Sp. z o.o

Centralna 20

Bielsko-Biała

Tri-Wall Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem w branży opakowań.
Proponujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie opakowań z różnego rodzaju surowców  z uwzględnieniem specyficznych systemów logistycznych klienta. Współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjnej. Swoje oddziały posiadamy zarówno w kraju, jak i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do oddziału w:

pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola stanów magazynowych
  • Tworzenie zamówień i śledzenie terminowości ich realizacji
  • Wystawianie dokumentów wydań zewnętrznych WZ gotowych produktów
  • Kontakt z klientem ( przyjmowanie i potwierdzanie zamówień )
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu ( zamówienia sprzedaży , przyjęcie zewnętrzne )
  • Prowadzenie korespondencji techniczno-handlowej z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Dokonywanie wycen materiałów niezbędnych do realizacji zamówień wraz z analizą porównawczą ofert i wyborem najbardziej optymalnych rozwiązań
  • Współpraca ze wszystkimi działami
  • Wspieranie przełożonych w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  •  Znajomość obsługi komputera
  •  Praktyczna znajomość MS Office
  •  Obsługa urządzeń biurowych
  •  Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)
  •  Umiejętność samokształcenia i angażowanie się w powierzone zadania
  •  Dokładność i terminowość wykonywania powierzonych zadań
  •  Wysokie zdolności komunikacyjne niezbędne w obsłudze klienta
  •  Znajomość jęz. ang. mile widziana
  •  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią kwartalną i roczną adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne ( wyjazdy służbowe do oddziałów na całym świecie )
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie na życie w tym pakiet medyczny, imprezy integracyjne, ( wyjazdy do naszych oddziałów na całym świecie ), uczestnictwo w targach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

 Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje,
jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy