Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Administracji

Precia PolskaO firmie

3 4003 900 brutto / mies.

Precia Polska

Czerwonego Prądnika 6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna biura w Krakowie (telefon firmowy, zakupy, przesyłki kurierskie, poczta, firmowa skrzynka mailowa)

  • Sprawdzanie kompletności dostaw, wydawanie towaru z magazynu,

  • Wsparcie działu sprzedaży (jeszcze nie wiemy jak, ale zależy nam, żeby się nie bać kontaktu z klientem)

  • Wsparcie marketingowe (np. prowadzenie strony internetowej)

  • Współpraca z Pełnomocnikiem ds. ISO

Nasze wymagania

  • Użytkowa znajomość języka angielskiego

  • Zainteresowanie marketingiem

  • Dokładność, punktualność, umiejętność współpracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 20 lat. Precia Molen, zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wag i systemów ważących dla przemysłu. Nasza siedziba główna znajduje się w Privas, na południu Francji. W Polsce mamy trzy lokalizacje: Kraków, Lublin i Częstochowa.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.