Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. administracji

MarketLab Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Łódź

MarketLab to firma istniejąca na rynku od 2007 roku. Posiada portfolio produktów oraz dedykowanych usług informatycznych przeznaczonych dla rynku retail i foodservice. W ramach swojej działalności oferuje innowacyjne systemy SmartEye, HeartByte i Automatic Store. Do kluczowych Klientów firmy należą Grupa Eurocash, Jeronimo Martins Polska, Carrefour, Orlen, Red Bull oraz Żabka. Sukces oferowanych rozwiązań potwierdza wyróżnienie: MarketLab Automatic Store laureat konkursu PropTech Festival 2020 czy liczne recenzje sklepu Carrefour by MarketLab przez znane portale np. NaTemat.pl: https://www.youtube.com/watch?v=SNtirOlpUT4.

W związku z dalszymi szerokimi planami ekspansji, poszukujemy osoby chcącej mieć swój wkład w rozwój firmy, a w efekcie również wpływać na własny rozwój i awans zawodowy.

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynacja obiegu dokumentów i przepływu informacji między Zespołami
  • Współpraca z kontrahentami, dostawcami zewnętrznymi i usługodawcami
  • Przyjmowanie gości w biurze
  • Prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych
  • Pomoc przy organizacji spotkań okolicznościowych
  • Organizacja oraz składanie zamówień związanych z zapotrzebowaniem biura
  • Sporządzanie oraz prowadzenie ewidencji urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego dla Pracowników
  • Realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura Spółki
  • Wsparcie Zarządu

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów, szybkość działania
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Mile widziany status studenta
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Co oferujemy:

  • Narzędzia służbowe: telefon i komputer
  • Przyjazną niekorporacyjną atmosferę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora nowoczesnych technologii
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego (zapewniamy realną szansę na rozwój i nowe role zawodowe)
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Ogłoszenie archiwalne