Oferta pracy

Asystent/ka ds. administracji

Eneria

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji - odbieranie i przekazywanie telefonów, przyjmowanie gości, wysyłanie, odbieranie przesyłek kurierskich,

  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu dokumentów, w tym praca w programie Aurea – elektroniczny obieg dokumentów

  • Organizowanie podróży służbowych – rezerwacja hoteli, zamawianie biletów lotniczych itp.

  • Segregowanie i archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość pakietu Ms Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Rzetelność i inicjatywa

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, kartę MultiSport, dofinansowanie obiadów

  • Pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Eneria

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy