Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent(ka) ds. administracji

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy o profilu inżynieryjnym – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Numer ref.: AAO/MP/0720

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu standardów pracy w zakresie administracji na nowo powstającym placu budowy
  • Wsparcie kadry zarządzającej projektem w realizacji codziennych zadań
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynacja obiegu i prowadzenie dokumentów
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań (organizacja spotkań i podróży służbowych)
  • Przyjmowanie klientów (osobiście lub telefonicznie)
  • Zakup materiałów biurowych
  • Wsparcie działań HR
  • Tworzenie raportów na potrzeby firmy

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie administracyjne
  • Doświadczenie w obszarze administracji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS Office
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy i czasu
  • Dokładność, zorientowanie na szczegóły
  • Gotowość do pracy w Olsztynie

Nasz klient oferuje:

  • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w ciekawym projekcie inwestycyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • 3-letni kontrakt z elastyczną formą współpracy (umowa o pracę bądź B2B)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne