Oferta pracy

Asystent/ka ds. Administracji

Majorel Polska

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu, dbałość o porządek w biurze i w lokalizacji

  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Redagowanie pism, drukowanie, kopiowanie, wystawianie wniosków

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji

  • Reprezentowanie firmy oraz przyjmowanie interesantów z zewnątrz i wewnątrz firmy

  • Organizacja zadań, konferencji, spotkań służbowych oraz serwowanie poczęstunku dla gości firmy

  • Współpraca z innymi działami w zakresie bieżących projektów i zadań

  • Dokonywanie bieżących zakupów wewnątrz firmy

  • Analiza informacji o dostępnych dostawcach danych produktów i dokonywanie wyboru samodzielnie lub w konsultacji z kierownikiem działu zakupów

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych

  • Monitorowanie bieżących procesów zakupowych

  • Ewidencja danych zakupowych

  • Kontakt z dostawcami

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, terminowość

  • Dyspozycyjność na pełen etat

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista, inicjatywa i samodzielność

  • w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook, Word)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia i przygotowywania raportów

To oferujemy

  • Praca na pełen etat w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnym i międzynarodowym środowisku pracy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru

  • Szkolenie wdrażające i niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w biurze w centrum Płocka z możliwością pracy hybrydowej (2 dni w tygodniu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Wedding Day

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Test językowy

3

Rozmowa online