Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. administracji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Administracyjne wsparcie biura konstrukcyjnego
    • Tworzenie raportów i statystyk w programie Excel
    • Tworzenie prezentacji na spotkania zespołów
    • Planowanie oraz przydzielanie zadań dla konstruktorów w zależności od ich
      kompetencji oraz deadlinów
    • Zarządzanie czasem pracy pracowników działu konstrukcji
    • Weryfikacja zgodności dokumentacji technicznej

    WYMAGANIA

    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel (formuły warunkowe, formatowanie warunkowe, wykresy, tabele przestawne)
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem

    OFERUJEMY

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Elastyczny czas pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: