Oferta pracy

Asystent(ka) ds. Administracji

DSM Nutritional ProductsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent
DSM to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i
materiałów. Realizujemy misję, którą jest tworzenie lepszych warunków
życia dla nas i przyszłych pokoleń. Wierzymy, że to co robimy ma sens!
Dołącz do nas, jako Specjalista ds. Administracji i poznaj specyfikę naszej
pracy!
ASYSTENT(KA) DS. ADMINISTRACJI

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • obsługa admninistracyjna biura, oraz nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji,
  • współpraca z dostawcami/ firmami zewnętrznymi (firmy kurierskie, dostawcy artykułów biurowych, serwis sprzatający, firmy remontowe itp.),
  • koordynacjaa wizyt gości , również tych zaa granicy,
  • organizacja podróży służbowych: rezerwacje biletów lotniczych, kolejowych, wynajem samochodów, dokonywanie rezerwacji hoteli, restauracji, transportu osobowego dla pracowników firmy i gości firmy.

JESTEŚ NASZYM IDEALNYM KANDYDATEM, JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz dobrze język angielski (poziom B2),
  • sprawnie poruszasz się w MS Office,
  • jesteś studentem do 26. roku życia.
NA POCZĄTEK MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ CI UMOWĘ ZLECENIE,
BEZPŁATNE KURSY JĘZYKOWE, ORAZ PRACĘ W SPOKOJNEJ OKOLICY
POD POZNANIEM. ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy