Oferta pracy

Asystent/ka ds. Administracji

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Front Desku.

  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

  • Odbiór i wysyłka przesyłek kurierskich.

  • Obsługa korespondencji e-mail oraz rozmów telefonicznych.

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych.

  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.

  • Kontakt z administracją budynku, zgłaszanie usterek itp.

  • Bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy.

  • Dbanie o biuro i dobry wizerunek firmy.

  • Bieżące zadania zlecone.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację.

  • Znajomość obsługi pakietu programów MS Office (w szczególności Word i Excel).

  • Kompetencje interpersonalne i wysoka kultura osobista.

  • Dobra organizacja stanowiska pracy i czasu pracy.

  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon komórkowy.

  • Realizowanie wyzwań zawodowych w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Dofinansowanie do pasji

  • Bezpłatne platformy szkoleniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • niespodzianki i upominki

  • vouchery i bilety

Atos Polska

Twój przyszły zespół Administracji

Liczba osób w zespole: 3

Tak pracujemy:

• Współpracujemy z innymi działami w firmie (Finanse, Marketing, HR).

• Współpracujemy z innymi oddziałami firmy (m.in. w Gdańsku i w Łodzi).

Skład zespołu:

• Menadżer ds. Administracji

• Office Manager

• Team Assistant

Przewiń do profilu firmy