Asystent/ka ds. Administracji

Ailleron

  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Ailleron

Jutrzenki 137

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zespołu, aby:

• Zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy administracyjnej

• Kreować pozytywny wizerunek firmy

• Przyjmować gości

• Koordynować przepływ informacji i obieg dokumentów

• Obsługiwać korespondencję przychodzącą i wychodzącą

• Dbać o zaopatrzenie biura oraz koordynować wszelkie usterki i naprawy

• Wspierać pracowników w obszarze zadań administracyjnych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)

  • Komunikatywność, samodzielność i dokładność

Mile widziane

  • Studia z zakresu Administracji oraz studenci 1 lub 2 rok studiów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Ailleron

Ailleron to firma, która tworzy produkty własne oraz nowoczesne oprogramowanie dla liderów z branży bankowej oraz hotelarskiej. Tworzymy produkty dla współczesnej bankowości zawierające najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak AI, SaaS czy wielokanałową komunikację. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów stworzyliśmy produkty, które napędzają takich światowych gigantów jak mBank, Citi Bank, Standard Chartered i Santander. Nasze sukcesy osiągamy dzięki nowoczesnym technologiom (AI, ML, Cloud i inne) oraz wykorzystaniu Scruma połączonego z zarządzaniem 3.0. Zatrudniamy prawie 400 osób - programistów, testerów i wspierających ich ekspertów.

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do nich!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje