Oferta pracy
AA/F/WA1/AM/082022
1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie w ramach The Adecco Group w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. 2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez The Adecco Group w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych, powiadomień push w aplikacji oraz przy wykorzystaniu innych środków. Wiem, że w każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę. 3) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji związanej wyłącznie z tą ofertą pracy. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Asystent/ka ds. Administracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 23 paź 2022
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/ Asystentki ds. Administracji

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie wsparcia administracyjnego w ramach ogólnych procedur administracyjnych

  • wspieranie w przygotowaniu i ocenie szkoleń wewnętrznych

  • archiwizowanie faktur, zapisów płatności i wyciągów bankowych;

  • udzielanie pomocy w przygotowaniu, realizacji i monitorowaniu umów

  • kopiowanie/ skanowanie dokumentów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie administracji, finansów lub ekonomii;

  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Język angielski poziom min. B2

Pracodawca oferuje

  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Artakcyje wynagrodzenie wypałcane w Euro

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy